Szybki kontakt: kppk.biuro@gmail.com 665-473-662

Kancelaria Prawno Podatkowo Księgowa

Dorota Szwajnoch-Bałda

Nasza kancelaria

O nas

Kancelaria powstała z myślą o obsłudze zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak klientów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług z zakresu prawa, doradztwa podatkowego oraz księgowości i kadr. Zakres świadczonych przez nas usług jest każdorazowo dopasowywany do indywidualnych potrzeb klienta.

Założycielka kancelarii, Dorota Szwajnoch-Bałda jest absolwentką wydziału prawa i administracji na Uniwersytecie Śląskim. Posiada uprawnienia Doradcy Podatkowego (nr wpisu 11235) oraz wpiasana jest na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Karierę zawodową rozpoczęła w dziale prawnym dużej spółki skarbu państwa, gdzie zajmowała się sporządzaniem opinii prawnych oraz przygotowywaniem pism procesowych i nadzorem nad postępowaniami sądowymi. Następnie przez 3 lata pracowała w jednej ze znaczniejszych ogólnokrajowych spółek doradztwa podatkowego, w której zajmowała stanowisko kierownika audytu podatkowego. Praca na tym stanowisku dawała możliwość wszechstronnego wykorzystania wiedzy z zakresu różnych gałęzi prawa, w szczególności prawa podatkowego i gospodarczego, a także rozszerzenie kwalifikacji w kierunku rachunkowości.

Kancelaria Prawno Podatkowo Księgowa funkcjonuje na rynku od 2010 r. i przez ten czas nieustannie rozszerza zakres oferowancyh usług. Pilnie pracujemy nad rozwojem swoich umiejętności i kompetencji aby móc wspierać swoich klientów zarówno w prowadzonych przez nich biznesach, jak i w zyciu osobistym, w którym zderzają się z najrozmaitszymi kwestiami prawnymi.