Szybki kontakt: kppk.biuro@gmail.com 665-473-662

Kancelaria Prawno Podatkowo Księgowa

Dorota Szwajnoch-Bałda

Usługi prawne

Pomoc prawna tradycyjna

Usługi adwokackie kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pomoc prawna udzielana osobom fizycznym dotyczy spraw związanych z ich życiem prywatnym i zawodowym. Z kolei usługi świadczone na rzecz klientów biznesowych obejmują zarówno stałą obsługę prawną małych, średnich i dużych przedsiębiorców jak i doraźną pomoc w sprawach związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą.

Zakres świadczonych przez nas usług w obu wariantach znajduje się odpowiednio w zakładce Klienci Indywidualni oraz Przedsiębiorcy.

Przed zgłoszeniem się do Kancelarii sugerujemy wcześniejsze telefoniczne lub za pomocą zakładki Pomoc Online uzgodnienie terminu spotkania, aby uniknąć niepotrzebnego oczekiwania oraz umożliwić adwokatowi wstępne przygotowanie się do tematu rozmowy.

Pomoc prawna online

Dla Państwa wygody oferujemy ponadto możliwość skorzystania z pomocy prawnej drogą elektroniczną. W ten sposób mogą Państwo zamówić opinię prawną, sporządzenie pisma procesowego, czy też umowy.

W celu uzyskania pomocy prawnej w tej formie należy skorzystać z formularza Pomoc Online. Po jego wypełnieniu, na wskazany przez Państwa adres email, przesłana zostanie informacja zwrotna z wyceną usługi. Mogą również zostać Państwo poproszeni o przekazanie dodatkowych informacji lub dokumentów. Wycena jest bezpłatna i dopiero po jej dokonaniu mogą Państwo podjąć decyzję o skorzystaniu z naszych usług.

Cena usługi online ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od jej rodzaju, terminu realizacji oraz niezbędnego nakładu pracy.